Ankara Şereflikoçhisar Nakliyat

Ankara Şereflikoçhisar Evden Eve Nakliyeciler Sitesi

 

 

Özellikle son zamanlar Ankara Şereflikoçhisar nakliyat haricinde ofis taşımacılığı da başlamıştır. Bu hizmette bulunan firma sayısı ise hızla artmakta olup daha da artacağa benziyor. Peki, ofis taşımacılığın da dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

 

Öncelikle çalışmak istediğiniz, ofis taşımacılığı yapan bir firma bulup ofis incelemesi yapılması için ofisinize davet etmelisiniz.

 

Sonrasında firma gerekli incelemeyi yapar ve etütleme çalışmasına başlanır. şirket ile anlaşıldığı takdir de, firmanın uzman ekibi ile görüşülür. Lüzumlu prosedür ( yeni ofisin adresi, nakliye sigortası vb.) mevzuşulur ve şirket ile karşılıklı sözleşme imzalanır.

 

Ankara Şereflikoçhisar taşıma Ofisin taşınacağı gün ofiste, taşıma işini meydana getirecek olan elemanlarla gerekli koordinasyonun sağlanması için firmadan bir yetkilinin bulunması işinizi kolaylaştıracaktır. Ofisin parçalar halinde taşınması, taşınma işinin daha hızlı ve basit olmasını elde edecektir.

 

Taşınacak eşyaların kırılmaması ve hasar görmemesi için özenle ambalajlanması gerekir. Ek olarak taşınacak tüm ofis malzemeleri ayrı ayrı paketlenmeli ve kutunun üstüne içinde ne olduğu yazılmalı.

 

ankara şereflikoçhisar evden eve nakliyeciler

Son olarak taşımanın olacağı gün taşıma yapacak olan şirketten sigorta poliçesi istenmeli.

Tüm bu sayılan şeyleri göz önünde bulundurmanız halinde sorunsuz bir şekilde ofisinizi taşıyabilirsiniz. Burada size bulunacağımız tavsiye ofisinizi taşıtacağınız firmayı iyice araştırmanız ve firmanın referanslarını göz önünde bulundurmanız olacaktır.

 

Ve asla sözleşme yapmayan firmalarla çalışmayın. Sonrasın da ofis eşyalarınıza bir zarar gelirse, muhatap bulamaya bilir ve yasal aslabir hak iddia edemeye bilirsiniz.

Bir Yorum Yazın