Keçiören Nakliyat Hakkımızda

 

Şirketimiz 2000 senesinde keçiören bölgesinde kurulmuştur. Şehir içi Şehirler Arası Evden Eve taşıma Sunmaktayız.

Ekonomik fiyatlı olarak gerçekleştirdiğimiz Ankara Şehirlerarası Evden Eve taşıma firması olarak sunduğumuz hizmetlere aşırı talep olduğu için randevunuzu erken oluşturmanız gerekmektedir. Buluşma saatine sadık kalan ekibimizden uygun fiyatlı hizmet almak için taleplerinizi bizlere taşınma öncesinde bir iki hafta haber vermeniz gerekecektir.

 

Müşterilerimizi tanıyor ve nasıl hizmet istediklerinin bilincinde olarak sizin için yük olan taşınma telaşınızı üzerinizden alıyoruz. Geniş araç filomuzla ihtiyacınız olan büyüklüklerde çalgılarımız kamyonetten, pikap, tıra kadar geniş araç yelpazemizden hizmet alabilirsiniz.

 

Uygun tutarlarımızdan hizmet alabileceğiniz, kesintisiz ve kusursuz hizmet sunacağımız her aşamasında yanınızda olmayı sizlere borç biliyoruz.
Ofis Eşyaları Ankara nakliyat Taşıdı haberlerinde yer aldığı gibi sizde ofis taşımacılığı için bizi seçebilir ister banka benzer biçimde detaylı, ister birkaç odadan oluşan ofisleriniz için hizmet alabilirsiniz.

 

Bizler için işin büyüğü küçüğü yoktur.

 

Ankaralıların her ihtiyacına yönelik yanıt verebilecek hizmet anlayışımızla farklılık yaratıyoruz. Kısa sürede taşınacak ofisleriniz, işyerleriniz size mesai kaybı yaşatmayacak ve taşınma sonrası hazır olan ofisinizde yeni iş gününe adım atmak için ara vermek zorunda kalmayacaksınız.
Yeni eve taşınmanın verdiği coşku keyifli olurken iyi mi taşınacağınız mevzusunda da sorunlu süreçler yaşatır. Ev taşınma esnasında hem siz bununla birlikte eşyalarınız için yıpratıcı olabilir.

 

Taşınma Hazırlığı iyi mi Yapılır öğrenerek yıpratıcı süreçten kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
Ev taşınması en çok eşyalarınıza zarar getirebileceği için planlı davranarak bu süreci kolaylaştırmak ve her şeyi dört dörtlük plan içinde yapmakta rahat olacaktır.

 

Taşınma günü günler öncesinden belli olduğu için hazırlık için önünüzde vakit var anlamına gelir.
Yeni evinize taşınmadan günler öncesinde size günlük olarak lazım olmayacak eşyalarınızı paketlemeye başlayabilirsiniz. Mevsimi dışındaki kıyafetleriniz, kitaplarınız, biblo ve dekoratif eşyalarınız taşınacağınız dönemde lazım olmayacağı için paketleme işlemine başlayabilirsiniz.

 

Taşınmanıza iki hafta varken Evden Eve nakliyat şirketiyle görüşmeniz planlarınız içinde olmazsa olmaz yer alır. Taşınma koşullarını ve her türlü detayın taşıma firmamızla görüşmesini yapabilirsiniz. Ekspertiz hizmetimiz taşınma öncesi evinize gelir ve planlamayı yaparak detayları sizinle paylaşır.