Ankara Ayaş Nakliyat

Ankara Ayaş Evden Eve Nakliyat 

 

Ankara Ayaş taşıma Asansölü taşımacılık evden eve ilden ile yapılır. Taşıma işinde asansörlü taşımacılık çok işe yararlıdır.

Asansör yardımıyla yüksek kat çıkmamızı saglar ve eşyanın zarar görmemesini saglar. Firmamız eşyanın zarar görmemesine güvence eder.
Son teknoloji asansörle eşyanız taşınır. Asansörlü taşımacılık şehirler arası iş yapar.İşlerimiz daha kolayca yapılır ve daha cabuk sonlanır.

ankara ayaş evden eve nakliyat

Ve daha basit calısmamıza saglar. Asansör 20 dakikada kurulur 15. Kata kadar çıkar.Evinizin balkonuna yada penceresine raylı sistem kurulur.

İçerde bir personelimiz paketlenmiş eşyayı alır içeri gdolayır.Asansörlü taşımacılıkla her türlü eşya kolaylıkla göç eder.

Ankara Ayaş nakliyat Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 4 iş günü içinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve antak kalma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalar.

Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörleri bakımlı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

 

ayaş ev taşıma sirketleri

Asansörlü taşımacılık ile neler göç eder ? İnşaat işi ile uğraşan firmalar, klima montajı, reklâm tabela sektörü, kat kalorifercileri, mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılık bir altın nimet gibidir.

 

Bu tür işlerde her vakit kolaylık sağlamaktadır.asansörlü taşıma gereksinimlarınızda bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz

Asansörlü Taşımacılık

 

Eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan , yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

 

Ankara’da ilk kere Ankara Ayaş nakliyat Asansörlü taşıma hizmetini veren şirket olarak çalışmaktayız. Bu gururu sizinle paylaşmaktan mutululuk dyuyoruz.

 

Bir Yorum Yazın