Ankara Adıyaman Arası Nakliyat Fiyatları

Ankara Adıyaman Arası Nakliyat Fiyatları Sunan Nakliyeciler Ankara Adıyaman Arası Parça Eşya Taşıma

ankara keçiören şehirlerarası evden eve nakliyat
Hem şehir içi hemde şehirler arası nakliye hizmetimizle, Ankara Adıyaman Şehirlerarası Evden Eve nakliyat ekibi olarak, tüm Türkiye’ye ev taşıma konusunda hizmet vermekteyiz. Ülkeye geneline taşımacılık hizmeti sunan firmamız, hiçbir müşterisini mağdur etmemek adına, enstrumanlarının ulaşabileceği son noktaya kadar gitmektedir.
Uzun yol için özel olarak seçtiğimiz araçlarımız, ev taşımacılığı için tam donanımlı oalrak yaptıtılmış, oluşabilecek her hangi bir kaza ve darbeye karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Şehirler arası taşımacılık işlemimi gerçekleştirirken eşyalarınızın en iyi şekilde aracımıza yerleştirilmesini sağlıyoruz. Bu yüzden, yapılan uygun paketleme ve istifleme sonucu eşyalarınız kilometrelerce yol gitse bile aynı şekilde teslim edilmektedir.
Özelikle şehirler arası taşımacılık hususunda, hatta aradaki mesafe uzun ise, seçeceğiniz şirket çok önemlidir. Şehir içi taşımacılıkta , şehirler arası taşımacılıkta oldu benzer biçimde mesele yaşayabilirsiniz lakin şehirler arası taşıma işini vereceğiniz firmayı iyi araştırmanız gerekebilir. Aksi şekilde eşyalarınızın taşına gelebilecek tüm olumsuzlukları kabullenmeniz gerekebilir.
Hemn yetkili hemde işin uzmanı olarak hizmet veren teknik şehirler arası taşımacılık firması olarak hizmetinizdeyiz. Bizi arayarak daha detaylı informasyon alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya nasıl taşınır nasıl taşınır, taşınmalı?

ankara adıyaman arası nakliyat

Ankara Adıyaman Arası Nakliyat Hizmeti Sunan Firmamız Her evin eğer olmazsa olmazı beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar içinde belki de en önemlisi buzdolabıdır. Çeşitli nedenlerle buzdolabını taşımanız gerekebilir ve bundan dolayı her an evden eve taşıma şirketlerini çağırmanız mümkün olmayabilir.

Özellikle üniversite öğrenciyseniz, maddi olarak sizi zorlayabileceği için her işinizi kendiniz halletmeye çalışabilirsiniz. İşte bu yazımızı da öğrencileri referans alarak yapmaya karar verdik. Öncelikle buzdolabını taşımak için en az iki kişi olmanız tehlikeli bir sonuçla karşılaşmamanız için fazlaca önemli.
Buzdolabını taşımadan önce içindeki tüm gıdaları çıkartınız. Risk nedir sorusuna yanıt bulmak istiyorsanız yumurta bölmesini boşaltmayabilirsiniz de.
Buzdolabındaki hareketli parçaları (raflar şeklinde) düşmemesi için bantlayabilirsiniz.
Buzluk kısmında buzlanma var ise, bunun çözülmesi için birkaç saat beklemenizde fayda var.
Elinizde herhangi bir paketleme malzemesi yoksa, tercihen kullanmadığınız bir battaniye ile buzdolabını kabaca sarabilirsiniz. Bantla battaniyeyi buzdolabına daha iyi tutturabilirsiniz. Bunun için bandı battaniye ile sarılmış buzdolabının çevreında belli aralıklarla döndürebilirsiniz.
Buzdolabına sıkıca iple bağlamanız elzemdir. Zira taşınma esnasında eliniz kayabilir ya da paketleme malzemesi çözülebilir. Bu konum ise tehlikeli sonuçlar doğurabilir. İpi hem üst taraftan bununla beraber alt taraftan sıkıca bağlamanız gerekmektedir.
Buzdolabının alt arka tarafında tekerlekler olduğundan düz alanlarda sürükleyebilirsiniz. Eğer şansınıza binada asansör bulunuyorsa, işiniz görece daha rahat. Aksi takdirde buzdolabının merdivenlerde taşınması için iki birey önde ve iki birey arkada olmak üzere 4 fert bulunması daha güvenlidir.
Taşınma işlemi bittikten sonrasında buzdolabınızı minimum iki saat boyunca prize takmamanız tavsiye edilir.

Bir Yorum Yazın