Ankara Adana Arası Nakliyat Fiyatları

Şehir İçi Şehirler Arası Evden Eve taşıma Şirketi Ankara Adana Arası Nakliyat Fiyatları

ankara keçiören şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi

bize başvurduğunuz andan itibaren, Ankara Adana Arası taşıma şirketi olarak sizinle beraber kararlaştırdığımız buluşma gününde experlerimiz evinize gelmiş olarak lüzumlu olan incelemelerini yaparlar.
Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek, sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini saptamak, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşıma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Eğer karşılıklı antak kalma olması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. Evden Eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verileb gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Ambalaj malzemesi olarak Beyaz eşya, mabilya, koltuk takımı vb. Avrupadan ithal pet graft kağıtları kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir. Ankara Adana Arası Evden Eve taşıma hizmetinde aile bireylerinden bir ferdin olması yeterlidir.
Bununla birlikte müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar evden eve nakliye uzmanlarımız işlerini bitirmiyorlar yapılması ihtiyaç duyulan ve yapabilecekleri her türlü işi yapıyorlar. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Ankara taşıma bunuda düşünerek sigorta şirketşeri ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir.

ankara adana arası nakliyat

Taşınmadan Önce Ücretsiz Ekspretiz Hizmeti

Ev, ofis, piyano, antika eşya taşıma, eşya depolama gibi biroldukça nakliye hizmetinden önce, evden eve nakliye firmalarından ücretsiz ekspertiz hizmeti talep ederek, eşyalarınızın önceden keşfini sağlayıp nakliye işlemi sırasında ortaya çıkması muhtemel problemlerı minimize etmeniz mümkündür.

Taşınma öncesinde ekspretiz hizmetinin faydalarını sizler için aşağıdaki maddelerle özetledik.

Ankara Adana Arası Nakliyat Fiyatı Sunarken Size en uygun fiyat teklifi yapılır: Telefon görüşmelerinde ev, ofis yada antika eşyaların tam olarak tarif edilmesi mümkün değildir. Zira eşyaların hem hacimsel aynı zamanda hassasiyet bakımından tanım edilmesi zordur. Bu yüzden eşyalarınızın, uzman ekspertizlerimiz tarafınca yerinde görülmesiyle, size en uygun evden eve nakliye fiyat teklifi yapılır.

Uygun paketleme malzemeleri belirlenir: Bazı eşyaların hammaddesine göre kullanılacak paketleme malzemesinin türü farklılık gösterebilir. Bunun daha önceden tespiti için ekspertiz hizmeti yararlıdır.

Binanızın nakliye aracına uygunluğu kontrol edilir: Taşınmanın yapılacağı binaya, taşıma aracının yanaşıp yanaşamayacağı denetim edilir. Binanızın bulunduğu konum işlek veya trafiğe kapalı bir caddeyse, bunun için lüzumlu izinlerin önceden alınması sağlanır. Dıştan kurulmalı asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, önceden keşfin kesinlikle yapılması gerekir.

Bir Yorum Yazın